دانلود pdf  :: دانلود doc  
 
 

 

 سمپوزیوم فولاد 90 یازدهمین همایش سمپوزیوم فولاد کشور نمایشگاه بین المللی فولاد چهاردهمین سمپوزیوم فولاد کشور
 
چهاردهمین همایش محققان , استادن , مدیران و کارشناسان صنعت فولاد کشور در تاریخ ۹و۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۰ تحت عنوان سمپوزیوم فولاد ۹۰ توسط انجمن آهن و فولاد ایران و شرکت فولاد مبارکه اصفهان برگزار می شود .
بدینوسیله از کلیه محققان و متخصصان دانشگاهی و صنعتی دعوت می گردد ضمن مشارکت فعال آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و تجربیات علمی و فنی خود را در این همایش علمی ارائه نمایند.
هدف از سمپوزیوم های فولاد که سالانه توسط انجمن آهن و فولاد ایران و با مشارکت یکی از شرکت های تولید  کننده فولاد و یا دانشگاه های کشور برگزار می گردد, ایجاد زمینه مساعد برای برقراری ارتباط میان کلیه محققان و دست اندرکاران صنعت می باشد. سمپوزیوم فولاد ۹۰ با شعار دستیابی به دانش فنی و بومی سازی در صنعت فولاد برگزار می گردد. لذا از نویسندگان محترم درخواست می شود مقالات خود را ترجیحا در این راستا ارائه نمایند .
مقالات ارسال شده باید حاصل کارهای پژوهشی اصیل و با محتوای نو و مفید برای صنعت فولاد کشور بوده و حتی المقدور موضوع دستیابی به دانش فنی و بومی سازی در صنعت فولاد را مد نظر قرار داده باشد . چکیده مقالات باید به زبان فارسی و در یک صفحه ۴ A ( حدود ۲۰۰ کلمه ) تهیه شده و حاوی عنوان مقاله ، نام نویسنده ( نویسندگان ) باشد و به آدرس پستی : اصفهان بلوار دنشگاه صنعتی اصفهان شهرک علمی تحقیقاتی و اصفهان پارک علم و فناوری شیخ بهائی انجمن آهن و فولاد ایران کد پستی ۸۳۱۱۱-۸۴۱۵۶ و یا از طریق سایت انجمن  ارسال گردد . پذیرش قطعی مقالات مستلزم دریافت مقاله کامل و تأیید داوران است .

 

 
مگنتیت، سپراتور، درام مگنت، لیفتینگ
مگنت مخروطی،  صفحه مغناطیسی، مگنت
سنگ آهن، سیلیس، فولاد، سیمان
فکور صنعت، مگنت ابزار گستر، فیت مگ
مگنتیت، سپراتور، درام مگنت، لیفتینگ
نمایشگاه صنعت تهران

نمایشگاه صنعت تهران

سمپوزیوم فولاد
نمایشگاه کاشی یزد

نمایشگاه معدن مشهد

نمایشگاه صنعت اصفهان

نمایشگاه تبریز

نمایشگاه معدن تهران

همایش سیمان
همایش معدن
'گزارش تصویری نمایشگاهها
مگنت مخروطی،  صفحه مغناطیسی، مگنت
مگنت مخروطی،  صفحه مغناطیسی، مگنت
مگنت مخروطی،  صفحه مغناطیسی، مگنت