دانلود pdf  :: دانلود doc  
 
 

 

ثبت نام برندهاي معتبر در نمايشگاه صنعت اصفهان

 

خبرگزاري آريا- در حالي که روز به روز به نمايشگاه صنعت اصفهان نزديک مي شويم ، درخواست ها براي ثبت نام برند هاي معتبر در نمايشگاه افزايش مي يابد . بي شک کارنامه مثبت اين نمايشگاه  موثر از فعاليت هاي متمرکز و هدفمند در سال هاي اخير بوده است  که منجر به رشد اقتصادي و صنعتي واحد هاي شرکت  کننده در آن و در نتيجه پيدايش نوعي اقبال عمومي به نمايشگاه بين المللي صنعت اصفهان شده است  .
به گزارش خبرگزاري آريا، از اين رو شرکت نمايشگاه هاي  بين المللي استان اصفهان در راستاي رسالت خطير خود در اين نمايشگاه در دوره جاري نيز با اتخاذ سياست هاي اجرايي و فرهنگي خاص در تلاش است تا اعتبار بين المللي اين نمايشگاه را دو چندان نمايد .
پيشنهاد هاي مطرح شده در ستاد برگزاري نمايشگاه خبر از برگزاري همايش هاي تخصصي با بزرگان صنعت در ايران در حاشيه اين نمايشگاه مي دهد از طرفي موقعيت استراتژيک و صنعتي استان اصفهان اين قطب را به عنوان محلي مستعد جهتت برگزاري بازديد هاي تخصصي از صنايع تبديل کرده ، بنابر اين به پيشنهاد دفتر امور فرهنگي و ارتباطات شرکت نمايشگاه هاي بين المللي در نظر است تا سلسه بازديد هايي از صنايع معتبر ويژه غرفه داران برنامه ريزي گردد .
پيش بيني مي گردد نمايشگاه صنعت اصفهان در ششمين دوره خود نيز شاهد استقبال بالاي بازديد کنندگان در قالب گروه هاي صنعتي ، تجاري ، بازرگاني ، دانشجويي و آکادميک و فعالان حرف مختلف از سراسر کشور باشد . بسياري نمايشگاه اصفهان را پس از نمايشگاه صنعت تهران و حتي در رده نمايشگاه صنعت تهران قلمداد مي نمايند زيرا که همواره گلچيني از بهترين هاي صنعت در اصفهان حضور مي يابند تا تمامي نياز هاي صنعتي بازديد کنندگان اين نمايشگاه را پاسخگو باشند

پنجمين نمايشگاه صنعت اصفهان آغاز به کار خواهد کرد
 

نمایشگاه صنعت اصفهان

خبرگزاري ایمنا: پنجمين نمايشگاه بين المللي صنعت (صنايع كارگاهي، ماشين آلات و تجهيزات وابسته) موسوم به ISIEF 2010 طي روزهاي 17 لغايت 20 آذرماه در محل برگزاري نمايشگاه‏هاي بين المللي استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا مي‏شود.

 

 
مگنتیت، سپراتور، درام مگنت، لیفتینگ
مگنت مخروطی،  صفحه مغناطیسی، مگنت
سنگ آهن، سیلیس، فولاد، سیمان
فکور صنعت، مگنت ابزار گستر، فیت مگ
مگنتیت، سپراتور، درام مگنت، لیفتینگ
نمایشگاه صنعت تهران

نمایشگاه صنعت تهران

سمپوزیوم فولاد
نمایشگاه کاشی یزد

نمایشگاه معدن مشهد

نمایشگاه صنعت اصفهان

نمایشگاه تبریز

نمایشگاه معدن تهران

همایش سیمان
همایش معدن
'گزارش تصویری نمایشگاهها
مگنت مخروطی،  صفحه مغناطیسی، مگنت
مگنت مخروطی،  صفحه مغناطیسی، مگنت
مگنت مخروطی،  صفحه مغناطیسی، مگنت